FM Series

Fan stránka o hře Football Manager

Překládáme češtinu zdarma a provozujeme fórum

Zajímá Vás, jestli je možné využít "umělou inteligenci" při hraní Football Managera? Odpověď zní ano. Zdrojů naleznete na internetu více, ale tady se podíváme na jeden konkrétní příklad.

Na Byline vyšel velmi zajímavý článek o zlepšení obrany v rámci FM24. Rozhodl jsem se na něj podívat blíže a přidat k tomu i svůj komentář.

Toto jsou různé zajímavé rady, které jsme postupně nasbírali na internetu nebo v diskuzích. Článek se bude postupně rozšiřovat.

Hledáte nástroj pro snadné určení ideální role pro hráče? Už hledat nemusíte, takový nástroj je dostupný online a k dispozici zde: https://fm-client-app.vercel.app/.

Zealand ve spolupráci s dalšími lidmi vytvořil (resp. spíše jen zpropagoval) různé nástroje, které je možné najít na adrese https://kelron1.github.io/FMScouting/index.html.

Velmi zajímavý nástroj pro identifikaci hráčů, má však podmínku, že je zapotřebí znát jejich přesné atributy. Hodí se tak nejvíce pro hodnocení vlastních hráčů a jedná se Excel soubor.

Pokud neznáte FM Staga, tak koukněte na www.fmstag.com, kde krom vlastních kanceláří uveřejňuje i své nástroje pro Football Manager. A také píše články pro The Byline.

Nevíte si rady, jak dostat ze hry statistiky rezervních týmů? Popř. jak vůbec ze hry dostat různé statistiky, např. jako tabulku? Tak tento návod je přímo pro Vás!

Sagi provedl velkou analýzu rohových kopů, aby určil, jaká strategie je nejlepší. Více ve videu:

Sagiho tipy na levné hráče do 18 let se slušným potenciálem z Afriky, Asie nebo Austrálie: