FM Series

Fan stránka o hře Football Manager

Překládáme češtinu zdarma a provozujeme fórum

Zajímá Vás, jestli je možné využít "umělou inteligenci" při hraní Football Managera? Odpověď zní ano. Zdrojů naleznete na internetu více, ale tady se podíváme na jeden konkrétní příklad.

Mentoring je jedna z věcí, kterou manažeři buďto přehlížejí, nebo naopak přeceňují. Tady je krátký výcuc z různých výzkumů a návodů.

Stejně jako u tréninku, se i u rozvoje mládeže objevuje velké množství zdrojů. Mezi ty nejzajímavější patří videa od Zealanda a EBFM. Zde je krátký návod jak rozvíjet mládež.

Máte problém s tréninkem? Nevíte, jak které atributy vylepšovat? Nebo nevíte, jaký trénink použít? Toto vše už vyřešilo mnoho autorů na blozích, na youtube a dalších kanálech. Dnes se podíváme na takový obsáhlejší návod.

Mnozí to jistě znají, ale já se přiznám, že ne vždy si pamatuji vše. I proto tady přidávám tento článek, který popíše osobnosti v FM (jejich negativa, ale i pozitiva).

Toto jsou různé zajímavé rady, které jsme postupně nasbírali na internetu nebo v diskuzích. Článek se bude postupně rozšiřovat.

Zealand ve spolupráci s dalšími lidmi vytvořil (resp. spíše jen zpropagoval) různé nástroje, které je možné najít na adrese https://kelron1.github.io/FMScouting/index.html.

Nelíbí se Vám tváře generů, které jsou ve hře? Ostatně komu ano! To co bylo ve hře např. v FM13 se s aktuálními modely nedá srovnat. Momentálně jsou obličeje stále škaredší, a proto je zde NewGen Manager a možnost přidat si fotorealistické tváře generů do hry. Vše popisuje Sagi v tomto videu:

...

Nevíte si rady s Add-ony? Rádi byste ve hře měli češtinu, reálné fotky nebo loga? Stažení je jedna věc, pro mnohé ta snazší, ale přidat pak tyto věci do hry, to už může být problém. Vždy záleží na konkrétním operačním systému (Windows, Linux/SteamOS, MacOS), ale princip je pokaždé stejný. Najít adre...