FM Series

Fan stránka o hře Football Manager

Překládáme češtinu zdarma a provozujeme fórum

Mentoring je jedna z věcí, kterou manažeři buďto přehlížejí, nebo naopak přeceňují. Tady je krátký výcuc z různých výzkumů a návodů.

Stejně jako u tréninku, se i u rozvoje mládeže objevuje velké množství zdrojů. Mezi ty nejzajímavější patří videa od Zealanda a EBFM. Zde je krátký návod jak rozvíjet mládež.

Máte problém s tréninkem? Nevíte, jak které atributy vylepšovat? Nebo nevíte, jaký trénink použít? Toto vše už vyřešilo mnoho autorů na blozích, na youtube a dalších kanálech. Dnes se podíváme na takový obsáhlejší návod.

Mnozí to jistě znají, ale já se přiznám, že ne vždy si pamatuji vše. I proto tady přidávám tento článek, který popíše osobnosti v FM (jejich negativa, ale i pozitiva).

Láká Vás hrát v Jižní Americe? Ale nevíte co si tam počít? Nevadí, FM Grasshopper vytvořil čtyřdílný návod a my si jej zde shrneme.

Hledáte nástroj pro snadné určení ideální role pro hráče? Už hledat nemusíte, takový nástroj je dostupný online a k dispozici zde: https://fm-client-app.vercel.app/.

Zealand ve spolupráci s dalšími lidmi vytvořil (resp. spíše jen zpropagoval) různé nástroje, které je možné najít na adrese https://kelron1.github.io/FMScouting/index.html.

Velmi zajímavý nástroj pro identifikaci hráčů, má však podmínku, že je zapotřebí znát jejich přesné atributy. Hodí se tak nejvíce pro hodnocení vlastních hráčů a jedná se Excel soubor.

Pokud neznáte FM Staga, tak koukněte na www.fmstag.com, kde krom vlastních kanceláří uveřejňuje i své nástroje pro Football Manager. A také píše články pro The Byline.

Nevíte si rady, jak dostat ze hry statistiky rezervních týmů? Popř. jak vůbec ze hry dostat různé statistiky, např. jako tabulku? Tak tento návod je přímo pro Vás!